Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
Openlucht Geleide de Moduleschijnwerper van het stadionlandschap 500w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
De Lamp van de de Wegmanier van het aluminiumlichaam allen in Één IP67 Geleide Zonnevloedlichten 170lm/w
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE Lichtbron: | Bridgelux |
Waterdichte 30W 172*201*41mm Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Waterdichte bewegingssensor Explosiebestendige 20w Schijnwerper Openluchtip65
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | AC 85-265V |
| Cri (ra>): | 80 |
Een projectorlamp voor verlichting van een groot gebied met een opvouwbare hoek, een gemakkelijke installatie, een laag elektriciteitsverbruik en aanpasbare producten
| Productnaam: | EK06 |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Werktemperatuur (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Buiten LED Flood Light 3CCT 3000K 4000K 6500K Aanpasbare kleurtemperatuur IP65 waterdicht grijs materiaal Hoogwaardige lamp
| Naam van het product: | EK05-EG |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
Van de het Landschapsvloed van de aluminiumlegering de Geleide Lichten 20w 30W 40W RoHS Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Ra80 Uiterst dunne Zonne Openluchtvloedlichten met Bewegingssensor Warm Wit
| productnaam: | Super Slim Zonne LEIDEN Vloedlicht |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| MATERIAAL: | Hoog - legering van het kwaliteits de gietende aluminium |
Vierkant Vouwbaar, Draaibaar, Licht en Draagbaar LEIDEN van 18v 18w 48w het Werklicht met Stralingshoek 120°
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Het de Noodsituatiewerk Lichte 2700~6500K van Ce 80Ra 144w het Vouwbare Mobiele Laden
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |

