Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
Lichten van de landschapsip65 de Openlucht Geleide Zonne Aangedreven Vloed
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120° |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Licht van de de Grond het Draagbare Openlucht100w zonnevloed van de pakhuissport met Sensor
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Onsite-het meten, Projectinstallatie |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
| Cri (ra>): | 80 |
SMD2835 energie - van het de Vloed Licht 200W Hoog Lumen van de besparingsveiligheid Zonne het Aluminiumlichaam
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
van de het Aluminiumhuisvesting van 500Watt IP66 van het het Metaalhalogenide Zonne de Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
Hoge Lumenip65 Waterdichte Openlucht Geleide Schijnwerper SMD 50W
| Type: | Energie - Licht van de besparings het Openlucht Geleide Vloed |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | Hoge Machts LEIDENE spaander |
| Eigenschap: | Hoge Helderheid |
Slanke Zonne de Vloed Lichte 20W Super Heldere LEIDENE van Protable Schijnwerper voor Pakhuisfabriek
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170, 100lm-150lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Slanke openlucht waterdichte ip65 100watt 200watt 300watt 400watt 500watt leidde schemer tot lamp van de dageraad de zonnevloed
| Materiaal: | gegoten aluminium |
|---|---|
| Macht: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| Itemtype: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Zonne de Vloedlicht van SMD2835 300w voor Tuin Vierkante Binnenplaats
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
GDT van de Vloedlichten 2700~6500K van 100w 150w 200w Zonne Aangedreven Openlucht
| Kleurentemperatuur (GDT):: | 2700~6500K |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | AC 85-265V |
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w):: | 170lm-180lm/w |

