Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
IP65 de waterdichte Openlucht Geleide Straatlantaarn van de Afstandsbedieningstraatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
van de de Bewegingssensor de Openluchtvloed van 150W 400W Ip65 Gloeilampen voor Basketbalhof
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Toepassing: | Tuin, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
Van 100 LEIDENE van W 150 W 200 W Zonne Openlucht Opgezette de Projector Lichte Bouwers Vloedlichten Grond
| Productnaam: | Zonne Openluchtlicht met Bewegingssensor |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Sleutelwoord: | Openlucht Zonne Waterdichte de Vloedlichten van gelijkstroom |
6500K Solar Outdoor Flood Lights Dusk To Dawn Veiligheid Bewegingssensoren 500w 1000w
| Productnaam: | zonneschermen voor buiten |
|---|---|
| Lichttype: | zonneleiden |
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
Waterdicht buitenlicht met LED
| Warranty: | 3 years |
|---|---|
| Working temperature(℃): | -20 - 50 |
| Application: | Outdoor |
Gegoten LEIDENE van de Aluminiumlifepo4 Hoge Macht Schijnwerper 100 Watts
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| Gebruik: | De binnen/Openlucht LEIDENE Schijnwerper van IP65 |
| Materiaal: | Aluminium + gehard glas |
50 W - 300 W waterdicht LED-overstromingslicht Veiligheidssensor Zonne-overstromingslicht Voor buitenmuur
| Productnaam: | Buitenzonne-afdekkingslicht voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering+monokristallijn silicium |
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
De explosiebestendige Waterdichte 30w Geleide Bewegingssensor van de Schijnwerpermodule
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Productnaam: | LED schijnwerper |
Het aluminiumlichaam boog 58 van het het Metaalhalogenide van de Duim50w Vloed de Lichte Openlucht Geleide Schijnwerper Sport
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Certificaat van Ce ROHS van de aluminium het Openluchtsmd2835 IP65 50w Geleide Schijnwerper
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Toepassing: | Landschap |

