Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
KCD Kleine automatische schakelaar 60w 200w 300w Beveiliging Goedkope LED-verlichting Zonneverlichting Buitenverlichting 100w
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | ABS |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
17000 Lumen Dissipatie van de de Lenshitte van 100 Lichtenpc van de Watts de Zonne Openluchtvloed
| Lampefficiency (lm/W): | 170lm/W |
|---|---|
| Wttage: | 100W |
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
PC-Lens die van de Waterdichte LEIDENE Hoge het Lumen LEIDENE Straatlantaarn120° Stralingshoek Parels uitstralen
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Wattage: | 150W |
De zwarte Monocrystalline Lichten van de Zonnepaneel Openluchtvloed maken Glaslens waterdicht
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline |
| Batterij: | 3.2V/8AH |
50 W 100 W 200 W 300 EMC van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Hogere Omzetting Rate Strong Protection
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Het werk voltage: | Gelijkstroom 6V |
De waterdichte Zonne Aangedreven Vloed steekt 200 de Levensduur van W aan 110 lm/W 6000K 50000hours
| Wattage: | 200W |
|---|---|
| Lichtgevend: | 100-110 lm/W |
| Lamplichtstromen (lm): | 20000lm |
Lichte de Hittedissipatie Shell 170lm/w van de 100 Watts Openlucht Zonne Aangedreven Vloed
| Shell-type: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Wattage: | 100W |
KCD-reflector Hoog lumen koel wit vervangbare batterij 50w 100w 200w 500w 1000w Industrieel buiten
| Naam van het product: | Zonnevloedlichten |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
| Batterij: | 3.7V/10AH |
260V veiligheids LEIDENE Schijnwerperseave zet 10 W 30 W 50 Licht van de de Bewegingssensorvloed van W op het Openlucht
| Productnaam: | de geleide lichten van de bewegingssensorvloed |
|---|---|
| Type: | 100 Watts LEIDEN Vloedlicht |
| Sleutelwoord: | openluchtmuur opgezette vloedlichten |
Aluminium die de Brede Geleide Schijnwerper van de Hoek Zonne200w Openluchtsport Stadions huisvesten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

