Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
Geïntegreerde IP65 60 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn allen in
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
50000h het levens12v 60W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Toepassing: | Weg |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Hoge machts zonnestraatlantaarn Waterdichte openluchtrohs 150W 16500lm 590*270*110mm Zonnetuinstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 220V |
Van de de Wegparkeerplaats van de gangmanier van het het Gebiedshoge rendement 6500K 60w de Zonne Geleide Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
50000h het leven 50 de Watts LEIDENE van SMD 486.5X151.2X88mm Straatlantaarn waterdichte IP65 hoge macht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
60watt hoog - de kwaliteit en de Tribune Alleen Pool integreerden Tuin ip66 allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Steundimmer: | ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
Matrijs Gegoten 30W 50W 150W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Decoratieve Geleide Zonne Geïntegreerde Lamp met Pool 50w 100w 150w 200w
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Van de waterdichte Openlucht LEIDENE van Ip65 de Zonnelichten 80ra Landschapsvloed
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
KCD Waterdicht IP65 Duurzaam Aluminium Behuizing Pc Lens Ac Lamp Lampen 100w Led Buitenstraatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 120LM/W |
| Kleurindex: | > 80 |

