Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ smart all in one solar led street light ] bij elkaar passen 71 producten.
KCD Super Bright IP66 Commerciële Warm White Decorative 50w 100w 150w 200w 250w Smart Outdoor LED Street Lamp
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassingen: | Park, weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
KCD Modern Street Light 50w 60w 80w 100w 150w Super Bright Aluminium Decorative Smart 220v straatverlichting LED
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Waterdichte Ip65 Openlucht100w allen in Één Geleide Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
170lm/w hoog Lumen allen in Één Openlucht Zonnestraat Postlichten Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Groothandel Aluminium Housing All in One Zonne-energie Street Lamp Buiten Tuin Licht
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
Solar Flood Light, LED Outdoor Light, Waterdicht Bewegingssensor Light, Duurzaam Aluminium, Energiezuinige Verlichting, Tuinlicht, Parkeerplaatslicht, Warehouse Light
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Kracht: | 500 W |
IP65 van de waterdichte Openlucht Slimme LEIDENE Zonne Aangedreven de Lichten60w Energie Motievloed - besparing
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Van de het Landschapsvloed van de aluminiumlegering de Geleide Lichten 20w 30W 40W RoHS Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
500W LED zonnelamp Ip65 waterdicht zwart 170lm/W hoge helderheid super helder
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 uur |

