Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ smart all in one solar led street light ] bij elkaar passen 31 producten.
3000k de LEIDENE Hoge Machts Zonnestraatlantaarn Photovoltaic Pool zette 30watt 60watt 100watt op
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 Wateproof |
| Productnaam: | Allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn |
Slim LEIDEN van de Aluminiumlegering 100w Zonnestraatlantaarn Openlucht Hoog Lumen met Batterij
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 50w 100w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 50w/100w |
| zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
Zonne de Straatlantaarnbewegingssensor gelijkstroom 100 W 200 W 300 van de aluminium Hoge Macht de Openluchtstraatlantaarn van W IP66
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
de Slimme Zonnestraatlantaarn van 30W 50W 100W 150W 200W 10000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Zonnestraatlantaarn van de RoHS de Explosiebestendige 170lm/W Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Smart geïntegreerd zonne-strallamp 100W Slim ABS Body Radar Sensor 30° Straalhoek
| Inlaatspanning: | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |
| Materiaal: | ABS Huisvesting + PC-Lens |
Van 1000 Lumen Draagbare Vierkante LEIDENE Magnetische Multifunctioneel het Werklichten 12v 10w 27w 45w
| Oplaadtijd: | 4~5H |
|---|---|
| Het werktijd: | 12h |
| Levensduur: | 50000hours |
Ip65 integreerde de Openlucht Zonne-energie Zonnestraatlantaarn 200 Watts
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
500W LED zonnelamp Ip65 waterdicht zwart 170lm/W hoge helderheid super helder
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 uur |

