Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ smart all in one solar led street light ] bij elkaar passen 31 producten.
Hoog - kwaliteit Waterdichte IP65 60W 100W allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Toepassing: | Weg |
|---|---|
| IP classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Groothandel Aluminium Housing All in One Zonne-energie Street Lamp Buiten Tuin Licht
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
Allen in Twee LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarns met Batterij300w 500w 1000w Slim Openluchtsysteem
| Productnaam: | waterdichte smd20w 40w 60w zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Het Mono kristallijne zonnepaneel van de zonmacht |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 30pcs 5050 |
All in One Zonne-Straatlicht Hoogwaardig Waterdicht ABS Materiaal Goedkoop Zonne-Straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
| Toepassing: | Buiten, tuin, weg, enz. |
100W allen in één Geïntegreerde Slimme Zonne Aangedreven Geleide Straatlantaarns IP65 Openlucht
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Zonne Aangedreven LEIDENE van 170lm/w 20w Straatlantaarns met Autointensiteitscontrole
| Itemtype: | zonnestraatlantaarns |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, openlucht, verschillende situatie, tuin, enz. |
| Lichtgevend: | 170 lm/w |
Explosiebestendige het Zonnepaneelstraatlantaarn van de Lithiumbatterij 34000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Monocrystalline Comité 17000lm Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns100w Hoge Helder
| Het werk Leven: | 50.000 Uren |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | -20℃ aan +50℃ |
| Batterij: | de Batterij van 3.2V/48Ah LiFePO |
Explosiebestendige 3,2 V LiFePO4 batterij Zonne-energie LED straatverlichting 30 W 60 W 90 W 120 W
| het lossen van tijd: | 10-12hours |
|---|---|
| Iktarief: | IK10 |
| Waterdicht Tarief: | IP 65 maakt waterdicht |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |

