Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 waterproof led flood light ] bij elkaar passen 59 producten.
De openluchtboomverlichting leidde Vloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Tuin SMD RoHS CE IP66 Waterdicht Projecteur Bewegingssensor 50w 100w 200w Sport Stadion LED Flood Light Outdoor
| Productnaam: | EK05-E |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
30W de hoge Lichten van de Lumenip66 Waterdichte Openluchtvloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Antiglansschaduw die Openlucht LEIDENE van IP66 Vloedlichten 100Watt koelen 5 Jaar Garantie
| Inputvoltage: | AC 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
OEM ODM SMD IP66 van Slanke LEIDENE het Hof van het de Lumen Gloednieuwe Basketbal Vloed Lichte 200 Watts Hoge Beste Verkopende Producten Etl Openlucht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Waterdichte Openlucht Hittebestendige 100w Geleide de Vloedlichten van Ip66
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoge helderheid 600W Led Flood Light Waterdicht IP66 10W 50W 100W 200W 300W 400W 500W Grafeen Led Reflector Lampen
| Naam van het product: | EK05-E |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Hoge Lumenes Ip66 80lm/W Openlucht Geleide de Vloedlichten van ROHS
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
KCD Mini Long Distance 20w 50w 100w Bewegingssensor RGB SMD Nieuw ontwerp IP66 Buitenreflector LED Flood Light Met Stand
| productnaam: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |

