Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 waterproof led flood light ] bij elkaar passen 59 producten.
Van Openlucht LEIDENE van KCD SMD het Navulbare Koele Witte Waterdichte Aluminium Vloedlichten IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120 |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
50Watt de openlucht LEIDENE Vloed steekt waterdichte hoge openlucht 10000 lumen 6000 van de de lumen commerciële rang van IP65 aan
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| geleide spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
50 watts leidden slanke stralingshoek van de het stadion hoge macht van het vloed de lichte aluminium 120 graad
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP66 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Slanke DOB AC85-265V 300w buiten LED-schijnwerpers waterdicht
| Speciale eigenschap: | Energiezuinig |
|---|---|
| Materiaal: | break |
| Verlichtingsoplossing: | DOB |
30Watt 50Watt 100Watt 150Watt Led Flood Light 5m Detectie Verlichting Huisbouw Lamp
| Straalhoek: | 90° |
|---|---|
| Helderheid: | Hoge helderheid |
| Detectiebereik: | 35m |
LEIDEN van 100w 200w Vloedlicht voor Park Uiterst dunne Warme Witte RGB
| Kleur: | witte zwarte, |
|---|---|
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
| Itemtype: | Bevindende Moderne Staande lamp |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Van de de Veiligheidssensor van IP67 400w Gelijkwaardig Geleid de Vloedlicht Stadion
| Lichtbron: | Leiden, Energie - besparing |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Toepassing: | Tuin, Binnenverlichting, LANDSCHAP |
Ce-Aluminium Materiële 100lm/W leidde lichten binnen warm wit van de Vloed Licht 100 Watts geleid vloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminium |
100w 200w RGB wand gemonteerd zonne-LED overstromingslicht voor stadion oplaadbaar IP66 waterdicht
| Batterij: | LiFePO4-batterij 3.2V/20AH |
|---|---|
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
| Shell-type: | Aluminium voor gietgieten |

