Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 waterproof led flood light ] bij elkaar passen 59 producten.
De Geleide Vloed Lichte Ip66 van de tennisbaansport Verlichting voor Park
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van 170lm/W Pf0.9 100w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Stralingshoek (°): | 90 |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
SMD2835 de geïntegreerde Lichten 25w 40w 60w 100w 200w van de Stadion Zonne Aangedreven Vloed
| CRI: | >80 |
|---|---|
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 170 |
| Lichtbron: | SMD2835 |
High Brightness Waterproof Ip67 200w Solar Led Street Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
100w hoog Aangedreven LEIDENE Zonnevloedlichten met Bewegingssensor Openluchtschemer aan Dawn
| LEIDENE Macht: | 100W/200W/300W |
|---|---|
| LEIDENE Lichtstromen: | 170LM/W |
| GDT: | 3000K-6000K |
Waterdichte IP66 integreerde Zonne de Sensor Lichte hoge macht van 20W voor heldere de fabriek van de tuinweg
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
De zilveren Uiterst dunne Aluminiumhuisvesting 50w leidde Schijnwerper Ip66 waterdichte 10KV 200 watts voor het basketbalhof van de straattuin
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| geleide spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |

