Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 led street light ] bij elkaar passen 56 producten.
50Watt de openlucht LEIDENE Vloed steekt waterdichte hoge openlucht 10000 lumen 6000 van de de lumen commerciële rang van IP65 aan
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| geleide spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Hoge Lumenes Ip66 80lm/W Openlucht Geleide de Vloedlichten van ROHS
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
De openluchtboomverlichting leidde Vloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Slanke DOB AC85-265V 300w buiten LED-schijnwerpers waterdicht
| Speciale eigenschap: | Energiezuinig |
|---|---|
| Materiaal: | break |
| Verlichtingsoplossing: | DOB |
De Geleide Vloed Lichte Ip66 van de tennisbaansport Verlichting voor Park
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
KCD Waterdicht IP65 Duurzaam Aluminium Behuizing Pc Lens Ac Lamp Lampen 100w Led Buitenstraatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 120LM/W |
| Kleurindex: | > 80 |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |
Openluchtip66-Hoge druknatrium geleide Straatlantaarn 200W 150W 100W 50W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
60watt hoog - de kwaliteit en de Tribune Alleen Pool integreerden Tuin ip66 allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Steundimmer: | ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |

