Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 led street light ] bij elkaar passen 56 producten.
IP66 de waterdichte Anticorrosieve Geleide Hoge Helderheid van de 100 Wattsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
IP66 waterdichte Slimme Straatlantaarn30w Hoge Helderheid met Bewegingssensor
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
KCD Super Bright IP66 Commerciële Warm White Decorative 50w 100w 150w 200w 250w Smart Outdoor LED Street Lamp
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassingen: | Park, weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
Hoge waterdichte IP65 de Brede waaier van de Lumen Afzonderlijke SMD 100Watt Zonnestraatlantaarn blootstelling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Het aluminium scheidde Zonne Aangedreven Openluchtstraatlantaarn Geleide Straatlantaarn gelijkstroom 300W 400W IP66
| Productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| GDT (Kleurentemperatuur): | 3000K-6500K |
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminiumlegering |
Zonne de Straatlantaarnbewegingssensor gelijkstroom 100 W 200 W 300 van de aluminium Hoge Macht de Openluchtstraatlantaarn van W IP66
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
De Openlucht Zonne-energie van KCD - van de besparingsstraatlantaarn Waterdichte IP66 Super Helder van de het Lithiumbatterij
| Levensduur (uren):: | 50000 |
|---|---|
| Werktijden (uren):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
6000k 100w 200w 300w 500w allen in Één Zonne Waterdicht Straatlantaarn Hoog Lumen IP66
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
| Toepassingen: | tuin, straat, yard, wegverlichting, enz. |
KCD-van de het Bouwterreinlamp van Outdoor IP66 van het Fotocelcontrolemechanisme het Waterdichte Parkeren 50W 100W 150W 200W allen in Één Geleid Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 220V |
Explosiebestendige het Zonnepaneelstraatlantaarn van de Lithiumbatterij 34000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

