Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 led street light ] bij elkaar passen 56 producten.
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
De uiterst dunne Geleide Straatlantaarn 50Watt van 130lm/W Smd
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
High Brightness Waterproof Ip67 200w Solar Led Street Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Het hoge Lumen IP65 Waterdichte 6500K 100W 150W 200W maakt LEIDENE Straatlantaarn waterdicht
| Steundimmer: | Ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
Aluminium Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| Wattage: | 300W |
|---|---|
| Battery: | Lithium iron 20000 3.2V |
| Solar panel: | 6V 18W |
Parkeerterrein Buiten LED straatlicht 50W 100W 150W 200W Weg
| Verstelbaar: | 90degree |
|---|---|
| Toepassingen: | weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
Hoge Openlucht LEIDENE van de Helderheidsbewegingssensor 30W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Openlucht LEIDENE van 200W 20000lm 695X235X97mm Straatlantaarns maken draaibare harde shell van IP65 voor fabriek waterdicht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |

