Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 high power solar street light ] bij elkaar passen 38 producten.
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |
Zonne de Straatlantaarnbewegingssensor gelijkstroom 100 W 200 W 300 van de aluminium Hoge Macht de Openluchtstraatlantaarn van W IP66
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Leidde het Hoge Lumen van het aluminiumlichaam 150W IP66 het merkspaanders van Straatlantaarn draaibare hoge lumen
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
IP66 zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns 100W
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
6000k 100w 200w 300w 500w allen in Één Zonne Waterdicht Straatlantaarn Hoog Lumen IP66
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
| Toepassingen: | tuin, straat, yard, wegverlichting, enz. |
Hoge waterdichte IP65 de Brede waaier van de Lumen Afzonderlijke SMD 100Watt Zonnestraatlantaarn blootstelling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Ce keurde van Zonne Aangedreven LEIDENE van IP66 12V 60W openlucht 10000 lumen 6000 Straatlantaarns zonnestraatlantaarns goed
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP66 waterdicht |
Waterdichte IP66 integreerde Zonne de Sensor Lichte hoge macht van 20W voor heldere de fabriek van de tuinweg
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Aluminium Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| Wattage: | 300W |
|---|---|
| Battery: | Lithium iron 20000 3.2V |
| Solar panel: | 6V 18W |

