Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 high power solar street light ] bij elkaar passen 38 producten.
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
Het aluminium scheidde Zonne Aangedreven Openluchtstraatlantaarn Geleide Straatlantaarn gelijkstroom 300W 400W IP66
| Productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| GDT (Kleurentemperatuur): | 3000K-6500K |
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminiumlegering |
Explosiebestendige het Zonnepaneelstraatlantaarn van de Lithiumbatterij 34000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Openluchtip66-Hoge druknatrium geleide Straatlantaarn 200W 150W 100W 50W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
60watt hoog - de kwaliteit en de Tribune Alleen Pool integreerden Tuin ip66 allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Steundimmer: | ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
De uiterst dunne Geleide Straatlantaarn 50Watt van 130lm/W Smd
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Aluminium200w 300W IP66 SMD Openluchtpool Road Licht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
De openlucht de Straatlantaarn200w 150w 100w 50w LEIDENE van Ip66 Waterdichte Straatlantaarn 30W stroomlijnt ontwerp mooie lichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
Zonne de Vloedlicht van IP66 150W 100W 60W 30W met Afstandsbediening
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |

