Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 high power solar street light ] bij elkaar passen 38 producten.
Zonne Openlucht de Vloedlichten van 170lm/W Pf0.9 100w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Stralingshoek (°): | 90 |
25watt 40watt 60watt 100watt schijnwerpers op zonne-energie Geïntegreerde buitenschijnwerper
| productnaam: | Zonne de vloedlicht van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminium profiel |
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
Hoge Lumenes Ip66 80lm/W Openlucht Geleide de Vloedlichten van ROHS
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
30W 50W 100W 200W 300W Buitengeweld Flood Light Waterdicht Reflector Projector Led Flood Lamp Voor Stadion
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6000K |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
De zilveren Uiterst dunne Aluminiumhuisvesting 50w leidde Schijnwerper Ip66 waterdichte 10KV 200 watts voor het basketbalhof van de straattuin
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| geleide spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |

