Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
CRI80 van openlucht LEIDENE van de het Aluminiumhuisvesting Vloedlichten 100w Slimme Explosiebestendige Draagbaar
| Toepassing: | LANDSCHAP |
|---|---|
| Lamplichtstromen (lm): | 9000 |
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
Het explosiebestendige van Elektrische EK03 Openlucht LEIDENE van IK08 Hoge rendement 100-110lm/W Vloedlichten
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
Uiterst dunne het Afgietsel120w Openlucht LEIDENE van de Aluminiummatrijs Vloedlichten
| Enige pakketgrootte: | 43X34X34 cm |
|---|---|
| Enig brutogewicht: | 15,000 kg |
| Het werk temperatuur (℃): | -20~+50 |
Steekt de Openlucht LEIDENE van de yardtuin Vloed het Koelen 20W Hoge Macht 2000LM aan
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Lenstype: | Glas |
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
EMC SMD 5050 Openlucht LEIDENE Vloedlichten 2700K voor Tuinen Front Porch Factories
| HOOFDchips type: | SMD2835/5050 |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaal: | Gegoten aluminium behuizing + lens van gehard glas |
Antiglansschaduw die Openlucht LEIDENE van IP66 Vloedlichten 100Watt koelen 5 Jaar Garantie
| Inputvoltage: | AC 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
Eenvoudige installatie LED-schijnwerpers voor buiten met verstelbare hoek en laag elektriciteitsverbruik
| Productnaam: | EK02-2 |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Werktemperatuur (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Smd 5054 van Waterdichte Openlucht LEIDENE Regelbare de Graad 180° Vloedlichten 3000K
| Geleide Bron: | SMD 2835/5050/5054 |
|---|---|
| GDT: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Waterdichte Rang: | IP65 waterdicht |
90lm/W Openlucht LEIDENE van de glaslens Vloedlichten Rgb Automatische Sportlights Schoonmakend ultra Heldere Geleide Parels
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Huisvestingskleur: | Zwart |
| Lensmateriaal: | dik aanmakend glas |
Van heldere de Lens Openlucht LEIDENE van Parelspc de Hoekgraad 200w Vloedlichten 90°-120° 22000 Lumen
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| lichtgevende efficiency: | 110LM/W |
| Lumen: | 22000lm |

