Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Waterdichte 3000Lumen-Microgolf Openlucht LEIDENE Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Bestand openlucht LEIDENE van 80lm/W 200w 100w Vloed op hoge temperatuur Lichte Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
120 Openlucht LEIDENE van de Graadhoek 4500lm Vloedlichten 50W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 90 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Slimline Openlucht LEIDENE van IP56 100W 247*293*41mm Vloedlichten
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
20W de waterdichte Openlucht Geleide Vloedlichten Anti verblinden Optisch Vloed Licht Hoog Lumen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Openlucht LEIDENE van 4000K SMD 5050 Vloedlichten 30 W 50 w-DOB Dirve
| ModelNo.: | AK GELEID VLOEDlicht |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 90lm/W |
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
Van modulaire Openlucht LEIDENE het Aluminium Waterdichte Smd Vloedlichten 10w 20w 30w 50w 220v
| Productnaam: | 100w-vloedlicht |
|---|---|
| Inputvoltage: | AC85-265 V |
| Kleurentemperatuur (GDT): | 2700-6500K |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Het bureau Anti verblindt het Optische Openlucht Geleide Lichaam van het Vloed Lichte 30w Ip65 Waterdichte Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Het hoge Lumen stroomlijnt Ontwerpip65 80W Openlucht LEIDENE Vloedlichten
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Grijs |

