Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 188 producten.
Van RGB LEIDENE van Marine Dimmable Smart LEIDENE Schijnwerper10w 30W 50W 200W Projector Vloedlamp
| Productnaam: | Geleide Schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | Smd LEIDEN Openluchtvloedlicht |
| Type: | Waterdichte IP65 Geleide Schijnwerper |
400W verre P65-Projector Warme Witte Zonne Geleide Schijnwerper
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
Hoogwaardig aluminium vloedlicht Ip67 Waterdicht Buitenstadion 10 20 30 50 100 150 200 300 Watt Led Flood Light
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100lm/w |
| Wattage: | 200 W |
Van het de Schijnwerpermatrijs Gegoten Aluminium van de waterweerstand de Navulbare Geleide Hoge Output
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
SMD Boat Stadium Marine AC Buiten Schijnwerper 10 W 20 W 30 W
| Stroom: | 100W |
|---|---|
| Ingang (frequentie): | AC110-130V / AC200-240V (50/60Hz) |
| Doeltreffendheid: | 90lm/w |
Hoge het Lumen LEIDENE van de aluminiumhuisvesting 100W Schijnwerper met LiFePO4-Batterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en circuitontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende werkzaamheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (v): | AC220-240V |
100W Led oplaadbaar werklamp DC 6V Input Lange werktijd Goede warmteafzetting
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam: | Aluminium voor gietgieten |
| Wattage: | 30W/50W/100W |
Industriële LEIDEN van ROHS Ip65 100w 150w 200w Hoog Baailicht
| Naam: | Comité Lineaire LEIDENE Hoge Baai |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| HOOFDbestuurder: | Meanwellbestuurder |

