Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w high bay light ] bij elkaar passen 36 producten.
KCD High-Power 20000 Lumen Industriële Hoge Lumen 50w 100w 120w 200w 300w UFO badmintonveld Licht LED Hoogbouw Licht
| Sleutelwoord: | 200w UFO-hooglicht |
|---|---|
| Haven: | Foshan |
| Gebruik: | Pakhuis/Winkel/Parkeergarage/Sportstadion |
De explosiebestendige Industriële van de het Halogenide Hoge Baai van het UFOmetaal Lichten 50W
| RA>: | 80 |
|---|---|
| Het werk temperatuur (℃): | -20 - 50 |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
Het industriële Pakhuis200w van LEIDENE Hoge UFO van de de Inrichtingen Super Helderheid Baailichten wierp Verlichting af
| Itemtype: | Hoge Baailichten |
|---|---|
| Garantie (jaren): | 3 |
| Het werk leven (uur): | 50000 |
IP66 Geïsoleerd explosiebestendige opslagruimte ufo-led-hooglicht 50w 100w 150w 200w led-explosiebestendige lamp
| Dienst voor lichtoplossingen: | Ontwerp van verlichting en circuits |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Kleurtemperatuur (CCT): | 2700-6500K |
Leidde het aluminiumhuisvesting Geïntegreerde Pakhuis 100W Hoge Baailichten Waterdichte IP65
| RA>: | 80 |
|---|---|
| Het werktemperatuur (℃): | -20°C-+50°C |
| werkuren: | 50000 |
KCD Highbay Light Industrial Wit 100w 120w 150w 200w 300w 400w UFO LED Lineaire industriële led rond High Bay Light
| CCT: | 2700-6500K |
|---|---|
| Gebruik: | Commercieel/Industriële |
| Naam van het artikel: | Hoogtepunt Geleid Highbay-Licht |
Gegooid aluminium behuizing High Bay licht met actieve koeling prestaties
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Warmteafvoer: | Actieve koeling |
| Straalhoek: | 120° |
Gelijste aluminium 100w 150w 200w LED High Bay lichten voor veelzijdig
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| hoek: | 60°/90°/120° |
| Productieplaats: | FOSHAN/GUANGZHOU/SHENZHEN |
De hoge van LEIDENE van het Lumenufo 300w 400w 200w Hoge van de de MAÏSKOLFreflector Baailichten Dekking van PC
| Macht: | 50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
IP66 Geïsoleerd explosiebestendige opslagruimte ufo-led-hooglicht 50w 100w 150w 200w led-explosiebestendige lamp
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Naam van het artikel: | LEIDEN highbay licht |
| hoek: | 120° |

