Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w high bay light ] bij elkaar passen 36 producten.
Zonne de Vloedlicht van IP66 150W 100W 60W 30W met Afstandsbediening
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Vierkant Vouwbaar, Draaibaar, Licht en Draagbaar LEIDEN van 18v 18w 48w het Werklicht met Stralingshoek 120°
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
KCD Industrial Aluminium 100w 200w 300w Veiligheid Zonne Flood Light High Lumen Oplaadbare Zonne Floodlights
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Wattage: | 100 W |
| lumenous: | 170LM/W |
Ip65 steekt de Openlucht LEIDENE Vloed 100 Watts10000lm Warme Witte Schijnwerper Ik07 aan
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |
|---|---|
| Levertijd: | 45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

