Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w high bay light ] bij elkaar passen 36 producten.
Super LED Wide Baylight Helderheid Commerciële industrie 100 150 200 Watt UFO High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Hoek: | 90° |
| Productieplaats: | Foshan/Guangzhou |
Leidde het pakhuis Lineaire UFO Hoge Baai Lichte 50 Watts 150 Explosiebestendige Lampen van Wattssmd IP65
| Inputvoltage: | AC 85~265V |
|---|---|
| LEIDEN Type: | SMD2835 |
| Lichtstromen (lm): | 6500-26000lm |
High Lumen Warehouse Industrial LED High Bay Light 50W 100W 150W
| Materiaal: | Aluminium+PC |
|---|---|
| Behuizing kleur: | Zwarte/Grijs |
| Wattage: | 100W/150W/200W |
Warehouse Outdoor IP65 Waterdicht Hoog licht 180w 200w 250w 300w 120 graden UFO LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Hoek: | 90° |
| Productieplaats: | Foshan |
150W 200W 240W 300W 400W CCT Power Tunable IP65 Industrial Commercial Highbay Fixture Warehouse Shop LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Hoek: | 90° |
| Productieplaats: | Foshan |
HOOG BAY LICHT CCT Power Tunable IP65 Industrieel Commercieel Highbay armatuur Magazijnwinkel LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Hoek: | 90° |
| Productieplaats: | Foshan |
Magazijn Industriële LED High Bay Light 90w 240w 250w 400w High Bay Lamp
| Lampefficiëntie: | 100lm/w |
|---|---|
| Lichte afbraaksnelheid: | 25000 uur ≤ 30% |
| Geschatte levensduur: | ≥50000 uur |
Ip65 UFO LEIDEN Hoog Baailicht
| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 2700-6500K |
| CRI (Ra>): | 80 |
goedkope explosieveilige high bay armatuur IP65 beschermingsklasse Outdoor LED schijnwerpers voor prestaties
| Werktemperatuur: | -20°C+50°C |
|---|---|
| Klasse van bescherming: | IP65 |
| Functie: | Goede warmteafvoer |
Industriële Geleide Hoge Baai Lichte 50w van de water de Bestand Antiglans
| Toepassing: | LANDSCHAP |
|---|---|
| Productnaam: | UFO LEIDEN Hoog Baailicht |
| Garantie (Jaren): | 3 |

