Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum led flood light ] bij elkaar passen 227 producten.
Waterdichte 3000Lumen-Microgolf Openlucht LEIDENE Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
De modulaire Lichten van de de Grootte50w Smd Uiterst dunne Openlucht Geleide Vloed van Ip65 Kleine voor Bureau
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Lamplichtstromen (lm): | 80 |
| Het werk temperatuur (℃): | -20~+50 |
30Watt 50Watt 100Watt 150Watt Led Flood Light 5m Detectie Verlichting Huisbouw Lamp
| Straalhoek: | 90° |
|---|---|
| Helderheid: | Hoge helderheid |
| Detectiebereik: | 35m |
IP65 het openlucht Waterdichte SMD-Licht van de Aluminium20w 30w 50w 100w 150w 200w Geleide Vloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
60W het openlucht Zonnelicht van de Tuinlandschap Geleide Vloed met Afstandsbediening
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Heavy Duty Streamline Verstelbare elektrische LED Flood Light 100-150lm/W Aluminium behuizing
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
|---|---|
| Lichtgevend: | 100-150lm/w |
| Vermogensfactor: | PF>0.9 |
EMC SMD 5050 Openlucht LEIDENE Vloedlichten 2700K voor Tuinen Front Porch Factories
| HOOFDchips type: | SMD2835/5050 |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaal: | Gegoten aluminium behuizing + lens van gehard glas |
100lm / w Outdoor LED-schijnwerpers 400W Sport Tennisbaan Stadion Led-licht
| Behuizing kleur: | Donker grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 20-50° |
| Lichtbron: | 2835 LED-chips |
KCD Reflector Buitenwaterdicht Led Flood Light 50W 100w 200w 400w Lineaire Smart Floodlight
| Helderheid: | Hoge helderheid |
|---|---|
| Detectiebereik: | 35m |
| Levensduur: | 50000 uur |
KCD-Stadion Slimme Grote Draagbare Ip65 Geleide Vloed Lichte 50w
| type: | Energie - Licht van de besparings het Openlucht Geleide Vloed |
|---|---|
| geleide spaander: | Hoge Machts LEIDENE spaander |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |

