Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum led flood light ] bij elkaar passen 227 producten.
EMC Ip65 100w Led-schijnwerper 100lm/w 6500K voor sportstadions
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K voor optioneel |
|---|---|
| Lichtrendement: | 100lm/w |
| LED-levensduur: | 50000 uur |
AC100-240V openlucht150w Geleide Vloed Lichte IP65 2700-6500K
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
De slanke Matrijs goot Licht van de het Lumenlandschap Geleide Vloed van de Aluminiumvloed het Lichte 30W Openlucht Hoge
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Openlucht LEIDENE van het aluminiumlichaam Vloedlichten 180° Regelbare 150W 16500LM
| lichte reeks: | BK02 |
|---|---|
| Wattage: | 150W |
| lichtgevende efficiency: | 110LM/W |
De aangemaakte LEIDENE van de Glaslens 80-90lm/W 200W Vloed steekt Hoge Lumen Regelbare 180 Graad aan
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 80-90lm/w |
| Lumenluf: | 16000-18000lm |
Van volledige Openlucht LEIDENE van de Wattage Lange Kabel de GraadStralingshoek 2700-6500K IP65 Vloedlichten 120°
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
|---|---|
| Wattage: | 10W/20W/30W/50W/100W |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
van Openlucht LEIDENE van 30W IP65 het Aluminium die van de de Matrijzengietvorm Vloedlichten Ronde Bar voor Vissersboot huisvesten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Grijze 200W-LEIDENE Vloed Lichte AC 85-265v Explosiebestendige Elektronische Openlucht Werkende Schijnwerper
| Type: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Reeks: | AK |
| Macht: | 200w |
Het explosiebestendige van Elektrische EK03 Openlucht LEIDENE van IK08 Hoge rendement 100-110lm/W Vloedlichten
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
Veiligheid Waterdichte Ip65 200 Watts Geleid Vloedlicht Zonne
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |

