Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum led flood light ] bij elkaar passen 227 producten.
Het Vouwen Draagbaar Waterdicht 1500LM van USB Navulbaar Vloedlicht voor Openlucht het Kamperen Wandelings144w LEIDEN het Werklicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Slanke openlucht waterdichte ip65 100watt 200watt 300watt 400watt 500watt leidde schemer tot lamp van de dageraad de zonnevloed
| Materiaal: | gegoten aluminium |
|---|---|
| Macht: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| Itemtype: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
6500K Solar Outdoor Flood Lights Dusk To Dawn Veiligheid Bewegingssensoren 500w 1000w
| Productnaam: | zonneschermen voor buiten |
|---|---|
| Lichttype: | zonneleiden |
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
Zonne Aangedreven LEIDENE van IP65 130lm/w 100W Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Zonne de Vloedlicht van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Lichten van de landschapsip65 de Openlucht Geleide Zonne Aangedreven Vloed
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120° |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
300w openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van Ip65 met Tijdopnemer 2835 Smd-Spaanders
| Productnaam: | led zonne-schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | zonneschijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |

