Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum led flood light ] bij elkaar passen 227 producten.
KCD Die Casting Aluminium IP65 Waterdicht 50w 100w 200w 300w Outdoor Garden Solar LED Rechargeable Flood Light
| Toepassing: | Straat, weg, snelweg |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 Graad |
| Tijd van ontslag: | 6-8 uur |
De openlucht Lichte 30W Energie van de Zonnemachtsvloed - besparingslandschap
| productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
| Punt: | Smd LED buiten schijnwerper |
Sportveld Zwaarwaar Aluminium Flood Light 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Dekkleur: | grijs |
| Inlaatspanning: | AC 85-265V |
IP65 openlucht Draadloos Draagbaar Vloedlicht Geladen door USB
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
OEM Zonnevloed Licht Aluminium die Waterdicht Draadloos Openluchtwallside-Licht huisvesten
| Kleur: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Stijl: | Modern |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Kerstmis Zonne Aangedreven LEIDENE van 80CRI 240V 200 W Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoge Lumen Draagbare 100watt Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
170lm/W mono Zonne Openluchtvloedlichten 50w 100w 200w 300w gelijkstroom 6V
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Dekkleur: | Zwart |
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |

