Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
Ce Ip65 maakt Vouwbaar het Werklicht van 144w voor Noodsituatie waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Het vouwen van Navulbare 100w het Werk Lichte IP65 Waterdichte Openlucht van 100w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Zonnestraatlantaarn 100w 150w 200w 300w 500w van de Kcd de Super Helderheid Ip67 met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
LEIDENE van KCD Outdooor allen in Één Zonnestraatlantaarn Hoge Macht 200W
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
IP65 maak allen in Één Zonnestraatlantaarn200w Energie waterdicht - besparing
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoogwaardig aluminium vloedlicht Ip67 Waterdicht Buitenstadion 10 20 30 50 100 150 200 300 Watt Led Flood Light
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Luminiousefficiency: | 100lm/w |
| Wattage: | 200 W |
De geïntegreerde Afstandsbediening van de de Straatlantaarnip67 Waterdichte Bewegingssensor van 200W Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
KCD Security IP65 Waterdichte LED Schijnwerper met Afstandsbediening en Bewegingssensor voor Buitengebruik
| Lichtstroom: | 5000 LM |
|---|---|
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
50000 de Zonnestraatlantaarn van Separate 200w van het Lumencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
KCD Explosion Proof 400W SMD 3030/2835 LED-voorlicht voor de beveiliging van stadion en tuin
| Lichtstroom: | 10000 lm |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |

