Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w led solar street light ] bij elkaar passen 214 producten.
Integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn Hoog Lumen Waterdicht met Zonnepaneel
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Openluchtenergie - Hoog Lumen Geleid de Vloedlicht van de besparings Zonnestraatlantaarn 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Explosion Proof 100W 300W Led Solar Flood Light For Gym
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
De hoge Zonnestraatlantaarn van het Helderheids80w 10000lm Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
SMD 2835 geïntegreerd LED straatlamp All In One IP65 Buiten 50w 100w 150w 200w 300w 2000 Watt Zonne-Straatlicht
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| HOOFDchip type: | SMD 2835 |
| Garantie: | 3 jaar |
SMD 2835 geïntegreerd LED straatlamp All In One IP65 Buiten 50w 100w 150w 200w 300w 2000 Watt Zonne-Straatlicht
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| HOOFDchip type: | SMD 2835 |
| Garantie: | 3 jaar |
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
170lm/w hoog Lumen allen in Één Openlucht Zonnestraat Postlichten Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Openlucht Geleide Zonnestraatlantaarnafstandsbediening met Batterij IP65 50w 1100w 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

