Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ smd 3030 solar powered flood lights ] bij elkaar passen 37 producten.
LEIDENE van SMD 2835 Zonne Aangedreven Vloedlichten 100 de Hoge Machts Waterdichte Lange Levensduur van W
| Lichte meer serier: | TK09 het licht van de ZONNEmachtsvloed |
|---|---|
| Macht: | 100W |
| Lichaamsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsabs |
van de Vloedlichten 100w van 2700K 6500K Zonne Aangedreven LEIDENE van de de Capaciteits3.2v Batterij SMD 3030 Grote Parels
| Wattage: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| Batterij: | 3.2V 6/12/18Ah |
| Zonnepaneel: | 6V 6/15/20W |
3000k de openlucht Zonne Aangedreven Vloed steekt LEIDENE Bron 100 Watts 200 Watts Dask aan Dawn Long Time aan
| Macht: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Dekkleur: | Donker grijs |
50000 de Zonnestraatlantaarn van Separate 200w van het Lumencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
170lm/W mono Zonne Openluchtvloedlichten 50w 100w 200w 300w gelijkstroom 6V
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Dekkleur: | Zwart |
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
50 W 100 W 200 W 300 EMC van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Hogere Omzetting Rate Strong Protection
| Lichaamsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
| Het werk voltage: | Gelijkstroom 6V |
Grote Graad Openlucht LEIDENE Straatlantaarn 30Watt 50Watt 100Watt 150Watt SMD 3030
| Energievoorziening: | Wisselstroom elektrisch |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |

