Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ remote control solar panel street light ] bij elkaar passen 149 producten.
IP65 waterdichte Geïntegreerde 300w leidde Zonnestraatlantaarn Openlucht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Smd 2835 Parels IP65 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 6500K Ra70
| Productnaam: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lichte inrichtingsvorm: | soalr straatlantaarn |
Rechthoekig allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn met Ingebouwde Batterij Automatische Hoge Lumen IP65
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Productnaam: | Buiten geleide straatlantaarn |
| Punt: | LEIDENE Straatlantaarn |
6500K allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 60w 6000 Lumen met Ingebouwd Lithium Ion Battery
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk temperatuur (℃): | -20~+45 |
Motieopsporing allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn Vierkante 60watt 500watt
| Productnaam: | Project allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het laden Tijd: | 5-6hours |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
TR-CS Alles-in-één Solar LED Straatlantaarn met 6V20W Zonnepaneel, 20AH Batterijcapaciteit en 110 lm/w Lumen
| Zonnepaneel: | 6V20W zonnepaneel ((monokristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20Ah |
| Lumen: | 110 lm/W |
In het groot manufaturer hoog lumen allen in één openlucht zonnemachtsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Lithiumbatterij 100w 150w All in One Solar LED Street Light Control Waterdicht Zonnelamp
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |

