Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ ip66 heat resistant led floodlight ] bij elkaar passen 5 producten.
Waterdichte Openlucht Hittebestendige 100w Geleide de Vloedlichten van Ip66
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Zonne de Vloedlicht van IP66 150W 100W 60W 30W met Afstandsbediening
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Antiglansschaduw die Openlucht LEIDENE van IP66 Vloedlichten 100Watt koelen 5 Jaar Garantie
| Inputvoltage: | AC 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 100W |
| Luminiousefficiency: | 100-110LM/W |
Maak 100 Watts waterdicht 150 Lichten van de Watts Zonne Openluchtvloed
| IP Classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
25watt 40watt 60watt 100watt schijnwerpers op zonne-energie Geïntegreerde buitenschijnwerper
| productnaam: | Zonne de vloedlicht van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminium profiel |
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
1

