Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 350 producten.
Energie - de besparing geleide huisvesting van het straatlantaarnaluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Van de de Wegparkeerplaats van de gangmanier van het het Gebiedshoge rendement 6500K 60w de Zonne Geleide Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Ce keurde van Zonne Aangedreven LEIDENE van IP66 12V 60W openlucht 10000 lumen 6000 Straatlantaarns zonnestraatlantaarns goed
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP66 waterdicht |
Zonne Aangedreven LEIDENE van IP65 130lm/w 100W Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Weg die Openlucht Zonne LEIDENE van 150W Straatlantaarns 2700K-6500K aansteken
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Zonne Aangedreven LEIDENE van 170lm/w 20w Straatlantaarns met Autointensiteitscontrole
| Itemtype: | zonnestraatlantaarns |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, openlucht, verschillende situatie, tuin, enz. |
| Lichtgevend: | 170 lm/w |
Industriële aluminium zonne-LED-straatverlichting 60w 100w 500w met paal
| productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| Materiaal: | Aluminium |
100lm/W maak LEIDENE Straatlantaarnschemer waterdicht om te dagen poolip65 hoge macht 150 watts 20000 lumen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De modulelens 6500K 200W 130lm/W maakt LEIDENE Straatlantaarn waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
IP66 zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns 100W
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |

