Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power solar street light 60w ] bij elkaar passen 141 producten.
Geïntegreerde 100w 150w 200w Ip65 leidde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Openlucht Geleide Zonnestraatlantaarnafstandsbediening met Batterij IP65 50w 1100w 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Explosiebestendige het Zonnepaneelstraatlantaarn van de Lithiumbatterij 34000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Het aluminium scheidde Zonne Aangedreven Openluchtstraatlantaarn Geleide Straatlantaarn gelijkstroom 300W 400W IP66
| Productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| GDT (Kleurentemperatuur): | 3000K-6500K |
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminiumlegering |
Hoog Lumen allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn IP65 100watt voor het Gebied van de Tuinparkeerplaats
| Productnaam: | Openluchtip65 waterdichte 20w 40w 60w allen in één geleide zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | Aluminium +PC |
| Modules: | 3 modules |
SMD5730 gelijkstroom 6V allen in Één Zonne LEIDEN Straatlantaarn Hoog Lumen Geïntegreerd Smart
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Itemtype: | Zonnestraatlantaarns |
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
Koele Witte 60W 100W 150W 200W leidde Zonnepool-Lichten
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Hoge Manier 60watt 435.1*163.5*70mm allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
30W 60W 100W allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn Openluchtenergie - besparing IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

