Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum led flood light ] bij elkaar passen 227 producten.
KCD-reflector Hoog lumen koel wit vervangbare batterij 50w 100w 200w 500w 1000w Industrieel buiten
| Naam van het product: | Zonnevloedlichten |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
| Batterij: | 3.7V/10AH |
Hoge Helderheidsip65 20000lm Openlucht LEIDENE Schijnwerper
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 100 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
100W Led oplaadbaar werklamp DC 6V Input Lange werktijd Goede warmteafzetting
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam: | Aluminium voor gietgieten |
| Wattage: | 30W/50W/100W |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
150w 200w 250w 300w integreerde allen in Één Zonne Geleid Licht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
170lm/w hoog Lumen allen in Één Openlucht Zonnestraat Postlichten Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Iedereen in Één integreerde Zonnestraatlantaarn 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Openlucht met Batterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
LEIDENE van 50w 100W 150w Schijnwerper voor de Opsporingsverlichting van de Tuinmotie
| Productnaam: | Stadion Witte Vierkante LEIDENE Vloed Lichte 10W 20W 100W 200W |
|---|---|
| Materiaal: | het lichaam van de aluminiumlegering |
| Macht: | 50W/100W/150W/200W/250W/300W |
LiFePO4 Batterijip65 6500K 100w Zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Hoge waterdichte IP65 de Brede waaier van de Lumen Afzonderlijke SMD 100Watt Zonnestraatlantaarn blootstelling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |

