Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ die cast aluminum housing led floodlight ] bij elkaar passen 72 producten.
KCD IP67 Waterdicht 2200K Giet aluminium behuizing Outdoor LED Flood Light 30w 50w 100w
| Lichtstroom: | 30000 LM |
|---|---|
| Kleur temperatuur: | 2200K. |
| Ingangsspanning: | Wisselstroom 85-265V |
van Openlucht LEIDENE van 30W IP65 het Aluminium die van de de Matrijzengietvorm Vloedlichten Ronde Bar voor Vissersboot huisvesten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
IP65 het matrijs Gegoten van de de Vloed Lichte rang A+ van de Aluminiumhuisvesting 30W Zonne van de de zonnecel hoge macht licht van het de tuingebruik
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
KCD 30w 50w 100w 150w Gegote aluminium behuizing Buitenverlichting AC Smart Waterproof LED Street Light Prijs 50w
| Toepassing: | Led straatlamp |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |
OEM Zonnevloed Licht Aluminium die Waterdicht Draadloos Openluchtwallside-Licht huisvesten
| Kleur: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Stijl: | Modern |
Openlucht LEIDENE van de aluminiumhuisvesting 90lm/W Vloedlichten meer dan 50000 Urenlevensduur
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| GDT: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
AC85-265V Waterdicht IP65 Voor speeltuin 10w 30w 50w 80w 120w 250w 400w 500w Slim Led Floodlight 12V
| Dienst voor lichtoplossingen: | Ontwerp van verlichting en circuits |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inlaatspanning ((V): | AC220-240V |
Van anti Openlucht LEIDENE van de Glansschaduw het Aluminium die Vloedlichten het Goede Hitte Dalen huisvesten
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Kleur: | Zwart-wit |
| Luminiousefficiency: | 100lm/w |
KCD 20000 Lumen IP65 Waterdichte LED Schijnwerper met 50000 Uur Levensduur voor Buitenstadions en Landschapsverlichting
| Lichtstroom: | 20000 LM |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |

