Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ cri 80 outdoor led flood lights ] bij elkaar passen 421 producten.
KCD OEM Beveiligingsschijnwerper met Bewegingssensor IP65 Waterdicht 50000 Uur Levensduur LED Buiten Schijnwerper
| Lichtstroom: | 5000 LM |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
KCD Slim Design Hoge Lumen IP65 Waterdichte LED Schijnwerper voor Buitengebruik met Vermogensopties van 20W tot 200W
| Lichtstroom: | 3000 lm |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
KCD Multi Color High Power 20000 Lumen LED Floodlight Explosion Proof Buiten Flood Light voor Stadions
| Lichtstroom: | 20000 LM |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
Navulbare 144W 20000 Lumen Tribune360° die LEIDEN het Werklicht met Klem waterdichte IP65 roteren
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Zonne Waterdichte LEIDENE van IP65 170lm/W Straatlantaarns 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
KCD 20000 Lumen IP65 Waterdichte LED Schijnwerper met 50000 Uur Levensduur voor Buitenstadions en Landschapsverlichting
| Lichtstroom: | 20000 LM |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 Ra |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
Matrijs Gegoten Zonne de Vloed Lichte 100W Hoge Helderheid van het Aluminiumlandschap
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
IP65 het Zonnepaneelvloed Lichte 80lm/w van de straatverlichting 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC200-240V |
De tuin leidde Zonne Aangedreven Openluchtvloedlichten 100 Watts IP65 met Zonne
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |

