Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Van Openlucht LEIDENE van IP65 20W 30W 50W SMD2835 van de hoge machts het super brigh Vloedlichten waterdichte gebruik overal 100 watts
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
50 W - 300 W waterdicht LED-overstromingslicht Veiligheidssensor Zonne-overstromingslicht Voor buitenmuur
| Productnaam: | Buitenzonne-afdekkingslicht voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering+monokristallijn silicium |
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
De openluchtboomverlichting leidde Vloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Kcd Hoge Mast Waterdichte Ip65 50 Watts Geleide Vloed Lichte Buitenkant 166.3*193.8*32.3mm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Waterdichte Openlucht Hittebestendige 100w Geleide de Vloedlichten van Ip66
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
AC100-240V openlucht150w Geleide Vloed Lichte IP65 2700-6500K
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |
Van modulaire Openlucht LEIDENE het Aluminium Waterdichte Smd Vloedlichten 10w 20w 30w 50w 220v
| Productnaam: | 100w-vloedlicht |
|---|---|
| Inputvoltage: | AC85-265 V |
| Kleurentemperatuur (GDT): | 2700-6500K |
Koele Witte Openlucht LEIDENE van 50W 5500lm Vloedlichten voor Sportenstadions
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
187*216.7*28mm 12v 110lm/W Openlucht LEIDENE Vloedlichten 50w
| Type: | Openlucht LEIDEN vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
Industriële buiten LED-overstromingslichten -25-45°C 10W 20W 30W 50W 100W 150W 200W 300W
| Materiaal: | Aluminum+PC |
|---|---|
| Chipmerk: | SMD 2835 |
| Zienhoek: | 120 |

