Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50000h solar powered led street lights ] bij elkaar passen 17 producten.
50000h het levens12v 60W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Toepassing: | Weg |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
KCD waterdicht hooghelderheidslamp buitenshuis 100 Watt langeafstands LED straatlicht met automatische dimmingcontrole
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |
KCD Parkeerterrein Die Casting Aluminium Smart 5 jaar garantie 30w LED straatlicht Buitenlandschap Straat
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| levensduur: | >50000h |
KCD 30w 50w 100w 150w Gegote aluminium behuizing Buitenverlichting AC Smart Waterproof LED Street Light Prijs 50w
| Toepassing: | Led straatlamp |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD Automatic Retrofit Smart High Quality AC Energy Outdoor Garden 220v 40w 65w 80w 90w 150w 200w COB LED straatlicht
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| levensduur: | >50000h |
Energiebesparend Buiten IP65 Waterdicht 50w 100w 150w 200w Led Street Lamp LED Street Light 150 Watt
| Toepassing: | Straatverlichting |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP 65 waterdichte openlucht |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
50000h het leven 50 de Watts LEIDENE van SMD 486.5X151.2X88mm Straatlantaarn waterdichte IP65 hoge macht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

