Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50000h led solar floodlight 100w ] bij elkaar passen 14 producten.
50000h werkende Leven Smalle Straal Geleide Zonneschijnwerper 100w
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Geleid de Vloedlicht van 100Watt 150Watt 50000h met Zonnepaneel
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
Lichten van de landschapsip65 de Openlucht Geleide Zonne Aangedreven Vloed
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 120° |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
KCD 30w 50w 100w 150w Gegote aluminium behuizing Buitenverlichting AC Smart Waterproof LED Street Light Prijs 50w
| Toepassing: | Led straatlamp |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten IP65 170lm/w van KCD
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
KCD Modern Street Light 50w 60w 80w 100w 150w Super Bright Aluminium Decorative Smart 220v straatverlichting LED
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Energiebesparend Buiten IP65 Waterdicht 50w 100w 150w 200w Led Street Lamp LED Street Light 150 Watt
| Toepassing: | Straatverlichting |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP 65 waterdichte openlucht |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD waterdicht hooghelderheidslamp buitenshuis 100 Watt langeafstands LED straatlicht met automatische dimmingcontrole
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| Installatie: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
KCD Classic Performance Safety Electric Die Casting Aluminium Housing Efficiënt Waterdicht Slim 150w Smart LED straatverlichting
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 waterdicht |
| Leven in dienst: | >50000h |

